Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

PAPER MOON

ITALŲ PREKINIO ŽENKLO RŪBAI IR AKSESUARAI VAIKAMS

„Paper moon“ — nuo 1986 metų veikianti Italijos įmonė, kurianti drabužius, batus bei aksesuarus kūdikiams bei vaikams iki 16 metų. Šio gamintojo asortimentas: marškinėliai, suknelės, kelnės, kepuraitės, batukai, kojinės, diržai, galvos skarelės. Italijos gamintojo produkcijos didmeniniais kiekiais ir kaina galime pasiūlyti ir mes.

Kviečiame pas mus apsilankyti ir gyvai susipažinti su „Paper moon“ drabužių, aksesuarų ir avalynės didmena. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių.

Virš 80 žinomų prekinių ženklų originalius ir naujus drabužius, avalynę bei aksesuarus sandėliuojame daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje. Visa produkcija surūšiuota ir suskirstyta į drabužių miks'us su detalia procentuote (packing‘u), todėl net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai. Tikimės, kad mūsų siūlomas asortimentas patenkins ir išrankiausių klientų lūkesčius. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, todėl su pardavimų komanda galite bendrauti 7 užsienio kalbomis. Susisiekite su mumis!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!