Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA SCOTCH&SODA DRABUŽIAIS VYRAMS

SCOTCH&SODA — išskirtinai stilingas gamintojas iš Olandijos, kuriantis drabužius moderniems, stilingiems ir aktyviems žmonėms. Kompanijos asortimentas tinka jaunatviškiems ir patogumo rūbe ieškantiems asmenims.

Esame SCOTCH&SODA produkcijos didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime įvairių prekių didmeniniais kiekiais už ypatingai gerą kaina. Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir gyvai susipažinti su produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą.

Stengiamės, kad didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl produkciją pristatome greitai bei tvarkingai, supakuotą į originalius maišus. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę prekybą, sudėtį, kainas ar mokėjimo tvarką? Susisiekite su mumis!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!