Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

SPORT BRAND mix

DIDMENINĖ PREKYBA SPORTO IR LAISVALAIKIO APRANGA IR AVALYNE

Žinomų sportinių bei laisvalaikio drabužių, avalynės ir aksesuarų gamintojų sportinė apranga vyrams, moterims ir vaikams. Sportinių rūbų asortimentą sudaro: kelnės, džemperiai, palaidinės, marškinėliai, šortai, basutės, kojinės, maudymosi kostiumėliai, kepurės, sportiniai krepšiai, pritaikyti vyrams, moterims bei vaikams. Visą šią produkciją didmeniniais kiekiais ir kaina turime ir mes.

Susipažinkite su mūsų siūloma didmenine žinomų žrekinių ženklu produkcija atvykę pas mus. Išsirinkti geriausią variantą iš gausaus, net 700 000 prekių asortimento Jums padės profesionalūs vadybininkai. Sportinių rūbų didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge čia: Moterims ir Vyrams, Vaikams.

Mums svarbu, kad didmeninė prekyba SPORT BRAND‘ų drabužiais, batais ir aksesuarais tenkintų net išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalias prekes. Nepaisant užsakymo dydžio, produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. 

Turite klausimų apie didmeninę prekybą sportinais rūbais? Susisiekite su mumis!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!