Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

STEFANEL

DIDMENINĖ PREKYBA STILINGAIS DRABUŽIAIS MOTERIMS

„Stefanel“ — žinomas prekės ženklas iš Italijos, gaminantis drabužius ir aksesuarus moterims. Itališka gamintojo produkcija pritaikyta veiklioms, šiuolaikiškoms moterims. Šios kompanijos prekes mėgsta ir Kylie Minogue, Eva Longoria, Sharon Stone, Sarah Jessica Parker bei daugelis kitų žinomų ir sektiną stiliaus pojūtį turinčių moterų.

Mes taip pat turime ir galime Jums pasiūlyti „Stefanel“ drabužius ir aksesuarus moterims didmeniniais kiekiais bei kaina. Savo sandėlyje sandėliuojame originalias „Stefanel“ sukneles, palaidines, kelnes, sijonus, pėdkelnes, diržus, šlepetes, pinigines bei rankines. Atvykę į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turėsite galimybę produkciją apžiūrėti gyvai, o profesionalūs vadybininkai patars bei padės išsirinkti priimtiniausią variantą.

Norime, kad „Stefanel“ drabužių ir aksesuarų didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, todėl produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Detalesnės informacijos apie „Stefanel“ prekes, kainas bei drabužių mix’o sudėtį teiraukitės mūsų pardavimų komandos. Su malonumu susipažinsime, patarsime bei konsultuosime Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis!

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!