Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

TIME OUT

DRABUŽIAI MOTERIMS IR VYRAMS IŠ US

„TIMEOUT“ — drabužių vyrams bei moterims gamintojas iš Kalifornijos. Šio prekės ženklo produkcija yra pritaikyta aktyviai gyvenantiems asmenims, ieškantiems patogios, kokybiškos aprangos. 

Esame „TIMEOUT“ prekių didmenininkai, todėl, atvykę į mūsų sandėlį (adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius), turėsite galimybę gyvai apžiūrėti turimą šio prekės ženklo bei kitų, virš 80 gamintojų produkciją. Profesionalūs vadybininkai patars ir padės išsirinkti geriausią Jums variantą iš daugiau nei 700 000 prekių. 

Pasirūpinome, kad „TIMEOUT“ drabužių didmena tenkintų net išrankiausių klientų lūkesčius, todėl mūsų siūloma produkcija — tvarkingai surūšiuota ir supakuota. Siūlome rinktis rūbų mišinius, suformuotus pagal sezoną (pavasario/ vasaros arba rudens žiemos sezonai). Iškilus klausimams apie „TIMEOUT“ aprangą vyrams ir moterims, kainas ar drabužių mišinių (mix'ų) sudėtį, susisiekite su mūsų pardavimų komanda. Kalbame daugiau nei 5 užsienio kalbomis, todėl atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!