Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

TOMMY HILFIGER

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS VYRAMS IR MOTERIMS

Atvykę į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti "TOMMY HILFIGER" prekės ženklo produkciją, o profesionalūs vadybininkai patars bei padės išsirinkti priimtiniausią variantą. "TOMMY HILFIGER" didmeninės prekybos pavyzdžius rasite ir internete, mūsų asortimento kataloge čia. 

Norime, kad drabužių didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, todėl produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Galime pasiūlyti Jums drabužių mix'us pagal dydžių linijas, atskiras drabužių kategorijas arba rūbų mišinius, specialiai suskirstytus pagal prekinius ženklus. Detalesnės informacijos apie "TOMMY HILFIGER" prekes, kainas bei drabužių mix’o sudėtį teiraukitės mūsų pardavimų komandos. Su malonumu susipažinsime, patarsime bei konsultuosime Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!