Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

VERSACE

DIDMENINĖ PREKYBA FIRMINE AVALYNE

Visame pasaulyje puikiai žinomo ir vardą užsitarnavusio prekinio ženklo "VERSACE" avalynė vyrams - didmeniniais kiekiais ir kaina. Atvykite į mūsų sandėlį Vilniuje ir gyvai susipažinkite su turima "VERSACE"  avalyne didmenine kaina. Ne mažesnę kaip dviejų metų patirtį turintys vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių.

Virš 80 garsių prekinių ženklų firminė avalynė vyrams sandėliuojame dideliame, daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje (adresu: Savanorių pr. 176, Vilnius). Visą produkciją atsakingai rūšiuojame ir skirstome, dėl to net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai ir su džiaugsmu. Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią Jums pasiūlymą. Konsultuojame daugiau nei 5 užsienio kalbomis.

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!