Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

WHITE TRASH

ITALŲ PREKINIO ŽENKLO DRABUŽIAI VYRAMS URMU

„White trash“ — kontraversiškas gamintojas iš Amerikos, kuriantis drabužius moderniems ir  aktyviems vyrams. Kompanijos asortimentas tinka jaunatviškiems ir patogumo rūbe ieškantiems asmenims. Esame „White trash“ produkcijos didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime vyriškus džemperius didmeniniais kiekiais ir kaina.

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir gyvai susipažinti su produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą.

Stengiamės, kad „White trash“ džemperių didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą į originalius maišus. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę „White trash“ prekybą, sudėtį,, kainas ar mokėjimo tvarką? Susisiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!