Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

YES! MISS

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS IŠ ITALIJOS

„Yes! Miss“ — žinomas drabužių gamintojas iš Italijos, kuriantis rūbus pozityvumo nestokojančioms moterims. Šio gamintojo asortimentas: suknelės, megztiniai, palaidinės, kelnės, tunikos ir daugelis kitų prekių moterims didmeniniais kiekiais ir kaina. 

Apsilankę mūsų sandėlyje, turėsite galimybę gyvai susipažinti ne tik su didmenine „Yes! Miss“, bet ir kitų gamintojų produkcija. Patyrę vadybininkai suteiks naudingos informacijos ir padės išsirinkti. Daugiau nei 5000 kvadratinių metrų plote sandėliuojame virš 80 prekinių ženklų originalias prekes. Atsakingai rūšiuojame produkciją, kurią vėliau skirstome į rūbų mix'us, paruošiame detalias mix‘ų procentuotes (packing‘us), kad net ir didžiausių užsakymų vykdymas būtų sklandus. Siekiame, kad „Yes! Miss“ didmena tenkintų net ir išrankiausius klientų lūkesčius. 

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią variantą. Konsultuojame net 7 užsienio kalbomis. 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Fabriko g.8 Lentvaris. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!