Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

Didmeninė prekyba YOU YOUNG rankinėmis

Italų prekinis ženklas “YOU YOUNG” gimęs 1958 m. jis nuo pat pradžių buvo orientuotas į jaunus žmones ir šviežų mados skonį. Spalvingos, ryškios “YOU YOUNG” rankinės yra mėgiamos moterų visame pasaulyje, dėl savo išskirtinumo ir ryškių detalių, , padedančių pagyvinti, paįvairinti savo stilių. Mes savo asortimente taip pat galime pasiūlyti Jums “YOU YOUNG” rankines už didmeninę kainą. 

Atvykę į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, turėsite galimybę gyvai apžiūrėti šių prekės ženklų produkciją, o profesionalūs vadybininkai patars bei padės išsirinkti priimtiniausią variantą. „YOU YOUNG“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite ir internete, mūsų asortimento kataloge čia. 

Detalesnės informacijos apie „YOU YOUNG“ prekes, kainas bei sudėtį teiraukitės mūsų pardavimų komandos. Su malonumu susipažinsime, patarsime bei konsultuosime Jus net 7 užsienio kalbomis. Susiekite su mumis! 

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. SUSISIEKITE!