YUMI

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS MOTERIMS IŠ UK

„Yumi“ — prieš 18 metų į drabužių rinką įžengusi UK įmonė, kuria rūbus jaunatviškoms ir energingoms moterims. Šios kompanijos gaminiai — tai šiuolaikiška ir patogi moteriška apranga: kelnės, palaidinės, suknelės, sijonai, švarkeliai, paltai, megztiniai. Išskirtinio dizaino „ Yumi“ drabužius turime ir savo sandėlyje. Didmeninės „Yumi“ moteriškų drabužių prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge čia.

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir gyvai susipažinti su didmenine „Yumi“ produkcija. Jus pasitiks, mielai konsultuos ir patars mūsų patyrę vadybininkai. Raskite tinkamiausią drabužių prekybos urmu variantą pas mus. 

Stengiamės, kad „Yumi“ rūbų didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalius drabužius. Produkciją skirstome atsižvelgdami į sezoną, tad pas mus rasite tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos kolekcijas. Prekes pristatome greitai bei tvarkingai supakuotas. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis.

Turite klausimų apie didmeninę „Yumi“ prekybą? Susisiekite su mumis.

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!