Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ZIPPY

VAIKŲ DRABUŽIAI, AVALYNĖ IR AKSESUARAI IŠ PORTUGALIJOS

„Zippy“ — drabužiai, aksesuarai ir batai vaikams iš Portugalijos. Šio gamintojo produkcija: spalvingi marškinėliai, kelnės, džemperiai, kepurės, kojinės ir kt. Apsilankykite pas mus ir turėsite galimybę gyvai susipažinti su didmenine „Zippy“ bei kitų gamintojų produkcija. Profesionalūs vadybininkai suteiks naudingos informacijos ir padės išsirinkti.

Daugiau nei 5000 kvadratinių metrų plote sandėliuojame virš 80 prekinių ženklų originalius drabužius bei aksesuarus. Kruopščiai rūšiuojame produkciją, kurią vėliau skirstome tam tikra tvarka, į drabužių mišinius, tam, kad net ir didžiausių užsakymų vykdymas būtų sklandus. Siekiame, kad „Zippy“ rūbų didmena tenkintų net ir išrankiausius klientų lūkesčius.

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią variantą. Konsultuojame net 7 užsienio kalbomis. Klauskite!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!