Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

ATIVO

DIDMENINĖ PREKYBA VAIKŲ RŪBAIS IŠ PORTUGALIJOS

Portugalų prekinio ženklo "ATIVO" rūbai kūdikiams ir vaikams urmu. Šio gamintojo asortimentas: marškinėliai, suknelės, kelnės, dviejų dalių komplektukai ir kiti spalvingi ir kokybiški drabužiai vaikams. 

Kviečiame pas mus apsilankyti ir gyvai susipažinti su "ATIVO" drabužių, aksesuarų ir avalynės didmena. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių. Mūsų turimus didmeninės prekybos "ATIVO" rūbų pavyzdžius galite pamatyti  internete. Žiūrėti čia.

Virš 80 žinomų prekinių ženklų originalius ir naujus drabužius, avalynę bei aksesuarus sandėliuojame daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje. Visa produkcija surūšiuota ir suskirstyta į drabužių miks'us su detalia procentuote (packing‘u), todėl net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai. Tikimės, kad mūsų siūlomas asortimentas patenkins ir išrankiausių klientų lūkesčius. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, todėl su pardavimų komanda galite bendrauti 7 užsienio kalbomis. Susisiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!