Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

CATBALOU

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS IR AKSESUARAIS VYRAMS IŠ ITALIJOS

„Catbalou“ — pasaulyje plačiai žinomas Italijos gamintojas, kuriantis drabužius ir aksesuarus vyrams. Šios kompanijos gaminiai — tai jaunatviškiems ir patogumo aprangoje ieškantiems vyrams skirtos prekės: marškiniai, sportiniai marškinėliai, džinsai, šortai, džemperiai, diržai, šalikai. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus „Catbalou“ rūbus ir aksesuarus turime ir savo sandėlyje.

Susipažinkite su mūsų siūloma didmenine „Catbalou“ produkcija atvykę pas mus — patyrę vadybininkai patars ir padės pasirinkti Jums tinkamiausią variantą. „Catbalou“ drabužių didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge: žiūrėti apačioje. 

Stengiamės, kad „Catbalou“ rūbų didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalius drabužius ir aksesuarus. Produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę „Catbalou“ prekybą? Susisiekite su mumis!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!