Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIADORA

SPORTUI IR LAISVAIKIUI - RŪBAI IR AKSESUARAI URMU

„Diadora“ — žinomas Italijos sportinių drabužių, avalynės bei aksesuarų gamintojas. Kompanija turi gamyklas ne tik Italijoje, bet ir JAV bei Honkonge. Įmonės asortimentas: sportinės palaidinės, kelnės, džemperiai vyrams, moterims bei vaikams. 

Esame „Diadora“ prekių didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime ir galime Jums pasiūlyti originalius vyriškus, moteriškus ir vaikiškus džemperius, sportinius marškinėlius ar kelnes. Atvykę  pas mus (mūsų sandėlio adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius), turėsite galimybę gyvai apžiūrėti turimą „Diadora“ produkciją bei kitus, daugiau nei 80 žinomų prekės ženklų gaminius.

„Diadora“ didmeninės prekybos pavyzdžius rasite internete, mūsų prekių kataloge (žiūrėti apačioje). Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti priimtiniausią variantą iš daugiau nei 700 000 firminių prekių. Siekiame, kad „Diadora“ didmena tenkintų visų klientų lūkesčius, produkciją rūšiuojame ir siunčiame tvarkingai supakuotą. Dėl išsamesnės informacijos apie „Diadora“ prekes, kainas bei drabužių mix’o sudėtį kreipkitės į mūsų pardavimų komandą, kuri patars ir pakonsultuos Jus net 7 užsienio kalbomis. Kreipkitės!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!