Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIESEL

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS VYRAMS IR MOTERIMS

„Diesel“ — pasaulyje plačiai žinomas gamintojas, kuriantis drabužius vyrams ir moterims.  Kompanijos asortimentas: šiuolaikiški ir kokybiški rūbai aktyviems ir jaunatviškiems vyrams bei moterims.

Esame „Diesel“ produkcijos didmenininkai ir savo klientams šiuo metu galime pasiūlyti iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus marškinėlius, palaidines, sukneles, megztinius, kelnes, džemperius, džinsus, marškinius ir kt. „Diesel“ drabužių vyrams ir moterims didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti čia

Kviečiame atvykti į mūsų daugiau nei 5000 kvadratinių metrų sandėlį Vilniuje (tikslus adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius) ir gyvai susipažinti su originalia daugiau nei 80 žinomų prekės ženklų produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą iš 700 000 prekių. Siūlome tik atsakingai surūšiuotus ir tvarkingai į originalius maišus sudėtus drabužius. Jūsų užsakymą pristatome greitai, o iškilus klausimams apie didmenines prekių kainas, drabužių mix'us, mokėjimo sąlygas bei kita konsultuojame Jus net 7 užsienio kalbomis. Kreipkitės į mūsų pardavimo komandą!

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!