Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

GUESS

DIDMENINĖ PREKYBA DRABUŽIAIS IŠ ITALIJOS

Aukštos kokybės drabužiai moterims iš GUESS: moteriškos palaidinės, kelnės, suknelės ir kiti rūbai moterims. Šiuos „GUESS“  didmeninės prekybos drabužius turime savo sandėlyje adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. 

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį ir gyvai susipažinti su produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą. „GUESS“ didmeninės prekybos pavyzdžius kartu su kiekiu ir kaina galite rasti internetiniame prekių kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Stengiamės, kad „GUESS“ drabužių didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalų asortimentą. Produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę „GUESS“ prekybą? Susisiekite su mumis.

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!