Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

JACK&JONES

JACK&JONES — išskirtinai stilingas gamintojas iš Danijos, kuriantis drabužius moderniems, stilingiems ir aktyviems vyrams. Kompanijos asortimentas tinka jaunatviškiems ir patogumo rūbe ieškantiems asmenims.

Esame JACK&JONES produkcijos didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime įvairių prekių didmeniniais kiekiais už ypatingai gerą kaina. Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir gyvai susipažinti su produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą.

Stengiamės, kad didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl produkciją pristatome greitai bei tvarkingai, supakuotą į originalius maišus. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę prekybą, sudėtį, kainas ar mokėjimo tvarką? Susisiekite su mumis!

Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Kontaktus rasite paspaudę čia: