Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

DIDMENINĖ PREKYBA LIU JO DRABUŽIAIS IR AKSESUARAIS IŠ ITALIJOS

„Liu Jo“ — nuo 1995 metų dviejų brolių iniciatyva įkurta itališkų drabužių ir aksesuarų kompanija. Šios įmonės gaminiai — tai jaunatviškos ir aukštos kokybės prekės: moteriškos ir vyriškos palaidinės, džinsai, marškiniai, kelnės, suknelės, diržai, skaros bei šalikai. Šiuos „Liu Jo“  didmeninės prekybos drabužius ir aksesuarus turime ir savo sandėlyje. 

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir gyvai susipažinti su produkcija. Patyrę vadybininkai patars ir padės išsirinkti optimaliausią Jums variantą. „Liu Jo“ didmeninės prekybos pavyzdžius kartu su kiekiu ir kaina galite rasti internetiniame prekių kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Stengiamės, kad „Liu Jo“ drabužių ir aksesuarų didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalų asortimentą. Produkciją pristatome greitai bei tvarkingai supakuotą. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis. Turite klausimų apie didmeninę „Liu Jo“ prekybą? Susisiekite su mumis.

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!