Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

TOM TAILOR

VOKIETIJOS PREKINIO ŽENKLO RŪBAI IR AKSESUARAI

„Tom Tailor“ — prekės ženklas, kuriantis drabužius ir aksesuarus įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Šiandien net 35 pasaulio valstybėse (Indijoje, Rusijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Estijoje ir kt.) parduotuves turinti kompanija gamina vyriškus marškinėlius, džemperius, kelnes, moteriškas palaidines, sukneles, šalikus, džinsus, megztinius ir t.t

Esame „Tom Tailor“ drabužių didmenininkai ir šiuo metu turime ir galime Jums pasiūlyti moteriškas sukneles, palaidines, kelnes, džinsus, šalikėlius bei diržus didmeniniais kiekiais bei kaina. Atvykite į mūsų sandėlį Vilniuje ir gyvai susipažinkite su turimomis „Tom Tailor“ didmenos prekėmis. Ne mažesnę kaip dviejų metų patirtį turintys vadybininkai patars ir padės išsirinkti iš daugiau nei 700 000 įvairių gaminių.

Virš 80 garsių prekinių ženklų originalūs drabužiai, aksesuarai ir avalynė sandėliuojama dideliame, daugiau nei 5000 kvadratinių metrų ploto sandėlyje. Visą produkciją atsakingai rūšiuojame ir skirstome, dėl to net didžiausias užsakymas bus įvykdytas greitai ir su džiaugsmu. Susisiekite su mūsų pardavimų komanda, kuri atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pateiks tinkamiausią Jums pasiūlymą. Konsultuojame daugiau nei 5 užsienio kalbomis.

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!