Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

VERA MONT

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS MOTERIMS

„Vera mont“ — žinomas moteriškų rūbų ir aksesuarų gamintojas iš Vokietijos. Kompanijos asortimentas: elegantiškos suknelės, sijonai, palaidinės, švarkeliai, šalikai. Visą čia produkciją didmeniniais kiekiais ir kaina turime ir mes. Esame „Vera mont“ drabužių moterims didmenininkai ir galime Jums pasiūlyti originalius šio ir kitų, daugiau nei 80 prekės ženklų, gaminius.

„Vera mont“ didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti internete, mūsų prekių kataloge čia

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir apžiūrėti turimą produkciją. Profesionali pardavimų komanda patars ir padės išsirinkti iš 700 000 prekių. Siekiame, kad mūsų klientus užsakymas pasiektų greitai ir tvarkingai supakuotas, tad atsakingai planuojame drabužių mišinių rūšiavimą, pakavimą ir logistiką nuo durų iki durų vos per 1-2 dienas.

Jei turite klausimų dėl „Vera mont“ drabužių moterims didmenos, susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie gali bendrauti net 7 užsienio kalbomis.

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!