Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

BIK BOK

DIDMENINĖ PREKYBA RŪBAIS MOTERIMS

"BIK BOK" rūbai jaunatviškoms ir energingoms moterims. Šios kompanijos gaminiai — tai šiuolaikiška ir patogi moteriška apranga: kelnės, palaidinės, suknelės, sijonai, švarkeliai, paltai, megztiniai. Išskirtinio dizaino „BIK BOK“ drabužius turime ir savo sandėlyje. Didmeninės „BIK BOK“ moteriškų drabužių prekybos pavyzdžius galite rasti internetiniame prekių kataloge čia.

Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius, ir gyvai susipažinti su didmenine „BIK BOK“ produkcija. Jus pasitiks, mielai konsultuos ir patars mūsų patyrę vadybininkai. Raskite tinkamiausią drabužių prekybos urmu variantą pas mus. 

Stengiamės, kad „BIK BOK“ rūbų didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalius drabužius. Produkciją skirstome atsižvelgdami į sezoną, tad pas mus rasite tiek pavasario/vasaros, tiek rudens/žiemos kolekcijas. Prekes pristatome greitai bei tvarkingai supakuotas. Siekiame aukštos aptarnavimo kokybės, tad su mūsų pardavimų komanda galite bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis.

Turite klausimų apie didmeninę „BIK BOK" prekybą? Susisiekite su mumis.

Pamatyti „gyvai“ ir susipažinti su mūsų asortimentu, galite atvykę pas mus į sandėlį, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius. Mūsų profesionali, daugiau nei 2 metų patirtį turintį pardavėjų komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti ir pakonsultuoti. Susiekite!