Didmeninė prekyba drabužiais ir avalyne

GAS

DIDMENINĖ PREKYBA APATINIU TRIKOTAŽU

Esame „GAS“ didmenininkai ir šiuo metu savo sandėlyje turime iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus vyriškus šio prekės ženklo apatinius. Kviečiame atvykti į mūsų sandėlį (adresas: Savanorių pr. 176, Vilnius, Lietuva) ir gyvai susipažinti su mūsų siūloma didmenine „GAS“ produkcija. Profesionalūs vadybininkai pakonsultuos Jums  rūpimais klausimais bei padės išsirinkti optimaliausią variantą iš gausaus 700 000 prekių asortimento. „GAS“ vyriškų apatinių didmeninės prekybos pavyzdžius galite rasti mūsų internetiniame prekių kataloge. Žiūrėti apačioje. 

Siekiame, kad „GAS“ didmena tenkintų net pačių išrankiausių klientų poreikius, todėl siūlome tik originalią produkciją. Prekes pristatome greitai bei tvarkingai supakuotas. Mūsų komanda gali bendrauti daugiau nei 5 užsienio kalbomis, tad jei turite klausimų apie didmeninę „GAS“ prekybą? Susisiekite su mumis.

Visapusiškai pasirūpiname prekių logistika nuo durų iki durų į 80 pasaulio šalių, kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį bei asmeninį vadybininką. Susiekite su mumis!